HAKKIMIZDA

1999 yılında Özkeçeci ailesi tarafından temelleri atılan Flament Tekstil halen ilk tesislerinin bulunduğu Gaziantep’te operasyonlarını sürdürmektedir. Bünyemizde 3 adet fabrikamız bulunmaktadır. Merkez 1. sanayi bölgesinde ve diğer iki işletmemiz de 5. sanayi bölgesinde yer almaktadır. 3 tesisimiz 57.500 metrekarelik önemli bir alanı kaplamaktadır.

Kuruluşundan bu yana üretim kapasitemizi istikrarlı bir şekilde artırmayı başararak yıllık 34.000 ton Polipropilen BCF ve 10.000 ton Polyester BCF verimine ulaşmanın gururunu yaşıyoruz.

25+

yıl tecrübe

60.000 m²

kapalı alan

500+

çalışan

44.000 ton

iplik ihracı

S

ürdürülebilir üretim teknikleri ile hem müşteri memnuniyetini hem de sürekliliği ön planda tutan Flament Tekstil, ülke çapında en büyük 1000 kuruluş arasında yer almaktadır.

Firmamız, Gaziantep 2. Organize sanayi bölgesinde bir 5. Organize sanayi bölgesinde ise iki farklı tesis ile toplam , 60.000 m² kapalı alanda, 400 çalışanı ile 4 kıtada 20 ülkeye yüksek kalite ve hızlı servis ile deneyimsel yaklaşımları ön planda tutarak hizmet vermektedir.

Müşteri ve çalışan memnuniyeti ve sadakatini her daim ön planda bulunduran Flament Tekstil, son 10 yıldır Türkiye’nin en büyük ilk 1000 şirketi arasında yerini almaktadır.

Flament Tekstil şirket bünyesinde Ar-ge faaliyetlerini yönlendirerek, yeni polyester iplik çeşitleri geliştirme çalışmaları ile ürünlerin uluslararası pazarlarda rekabet gücünün artırılmasına destek vermektedir

5.organize sanayi bölgesinde yer alan tesisimizde kurmuş olduğumuz güneş panelleri ile kullanmış olduğumuz elektriğin bir kısmını doğaya zarar vermeden üretmekte ve bu konuda kullanmış olduğumuz güneş panellerini arttırma çalışmalarına devam etmekteyiz.

BELGELERİMİZ

TANITIM FİLMİMİZ